Ciesielstwo, dekarstwo, blacharstwo

Jednymi z naszych niekwestionowanych specjalności są ciesielstwo, blacharstwo i dekarstwo. Okolice Poznania stanowią lokalizację siedziby firmy budowlanej BRT, dlatego swoje profesjonalne usługi świadczymy głównie na terenie Wielkopolski. Nasza oferta to również montaż i naprawa dachów, a także wzbogacenie je o więźby czy inne elementy drewniane, co daje w pełni funkcjonalny i długotrwały efekt. W swojej pracy kierujemy się fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem, a także wykazujemy się niesamowitą precyzją.

Ponadto, dbamy nie tylko o praktyczną rolę dachu, ale również jego walory dekoracyjne. Zakładamy go w taki sposób, aby świetnie spełniał swoje najważniejsze zadania, a jednocześnie stanowił prawdziwą ozdobę budynku. Połączenie szerokiej gamy umiejętności związanych z ciesielstwem i dekarstwem z wyjątkową kreatywnością pozwala nam perfekcyjnie dostosowywać nasze usługi do oczekiwań konkretnego klienta.

Montujemy więźby zarówno dla nowych, jak i już gotowych dachów.

Naprawa dachów Poznań i okolice

Jako specjaliści w swojej dziedzinie możemy pochwalić się bogatą wiedzą oraz doświadczeniem w różnorodnych naprawach. Co więcej, podczas naszych prac mieliśmy okazję zetknąć się z wieloma, rozmaitymi problemami. Wiemy, że nie tylko stale zmieniające się warunki atmosferyczne sprawiają, że niekiedy potrzebna jest kompleksowa naprawa dachów – czasem to gwałtowne zamiany pogodowe odpowiedzialne są za zniszczenia. Nie powstrzymamy praw przyrody, ale możemy pomóc w naprawie uszkodzeń. Zaproponujemy odpowiednie materiały tak, by w przyszłości takie usterki zdarzały się znacznie rzadziej.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ciesielstwie i dekarstwie.

Solidnie wykonujemy każdy dach i więźby dla gotowych konstrukcji.

Montujemy więźby zarówno dla nowych i już gotowych dachów.

Wykonujemy dachy podnoszące wizualne walory budynku.